į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Senjorai kviečiami į tradicines šaudymo varžybas

Š. m. balandžio 7 d. Vilniuje, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos šaudymo tire vyks jau tradicinėmis tapusios Lietuvos policijos senjorų šaudymo varžybos. Šiemetinis šaudymo renginys jau bus ketvirtasis ir jis visuomet sulaukia didžiulio senjorų dėmesio. Tai puiki proga mūsų veteranams ne tik išmėginti ginklo taiklumą ir sportinę sėkmę, bet ir galimybė susitikti su senais pažįstamais, pasidalinti įspūdžiais.

Policijos įstaigos, pageidaujančios dalyvauti varžybose, paraiškas gali pateikti iki balandžio 5 d. 16 val. Policijos departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdybai elektroniniu paštu petras.pranckunas@policija.lt. Vidaus reikalų sistemos pensininkai gali teikti paraiškas iki nurodytos dienos elektroniniu paštu tiesiogiai organizatoriams, kreiptis į Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialą arba policijos įstaigos sporto instruktorių pagal savo gyvenamąją vietą. Varžybų dieną nauji dalyviai neregistruojami. Nuo 9 iki 9.45 val vyks tik išankstinių paraiškų patikslinimas. Varžybų atidarymas – 10 val.

Dalyviai skirstomi į tris grupes: dirbančių policijos sistemoje pareigūnų bei darbuotojų (vyrų), vidaus tarnybos sistemos pensininkų (vyrų) ir moterų (bendra grupė). Kiekvienos grupės dalyviai, iškovoję I–III vietas, apdovanojami prizais, atitinkamo laipsnio diplomais ir specialiais 2016 m. Lietuvos policijos sporto renginių medaliais.

Daugiau informacijos apie varžybas galite sužinoti nuostatuose.

 

 

LPVA valdybos informacija