į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Susitikimu su policijos veteranais prasidėjo Lietuvos policijos 95-mečio renginių ciklas

Rugsėjo 24 dieną, antradienį, Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vyko neeilinis renginys. Lietuvos policijos 95-mečio renginių ciklas prasidėjo policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio susitikimu su gausiai atvykusiais Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariais, iki šiol širdyje tvirtai nešančiais policijos pareigūno vardą ir stačiusiais tvirtus pagrindus šiandienos policijai.

Susitikime pasidžiaugta susirinkusiu gausiu būriu atsargos pareigūnų, po daugelio metų ir gausybės bandymų susibūrusių į rimtų tikslų siekiančią, darnią organizaciją. Pasak generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio, asociacijos reikšme ir nauda neleidžia abejoti matomas ir girdimas valdybos pirmininko Kęstučio Tubio ir valdybos narių „balsas“ sprendžiant aktualius policijos dabarties ir ateities klausimus. Tai solidi, pasitikėjimo ir pagarbos verta organizacija, visuomet sulauksianti šiuo metu tarnaujančių policijos pareigūnų paramos ir palaikymo, garantavo šalies policijos vadovas.

Asociacijos veikla įprasminta vėliavos pašventinimu. Vėliavą laimino policijos kapelionas Aušvydas Belickas, linkėdamas kurti asociacijos tradicijas, liudijančias indėlį į saugų ir taikų tautos gyvenimą.

Valdybos primininkas K. Tubis, tardamas padėkos žodžius Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos kolegoms, pasidžiaugė vieningų tikslų siekimu ir prasmingu dialogu, vykstančiu su Vidaus reikalų ministerijos vadovybe. Iškilmingai įteikė pažymėjimus atvykusiems asociacijos nariams, kurių skaičius šiuo metu gerokai viršija šimtą.

 

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus informacija