į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Svečiuose pas Lenkijos Seinų pasienio apsaugos rinktinės veteranus

Lenkijos Seinų pasienio apsaugos rinktinės veteranų vadovas Jarek Wojciechowicz pakvietė LPVA Lazdijų filialo atstovus dalyvauti šaudymo iš karinio pistoleto varžybose, kurios vyko 2019 m. birželio 7 d., Bialystoke. Mūsų delegaciją sudarė 5 LPVA nariai:
LPVA Lazdijų filialo vadovas Valdas Vabuolas, filialo valdybos nariai Vytautas Burba, Arūnas Berkmonas, Artūras Kuckailis ir kolega iš Alytaus Robertas Kunigiškis.
Šaudymo varžybas organizavo Lenkijos kariuomenės vaivadijos karių  sąjungos Bialystoke valdyba. Varžybose dalyvavo patyrę snaiperiai iš visos Bialystoko vaivadijos, tame tarpe Seinų ir Suvalkų atstovai.  Šaudymas vyko iš kovinio pistoleto ČŽ 75 į taikinį, nutolusį 25 m. Susumavus šaudymo rezultatus Lazdijų komanda tapo lydere - iškovojo 1-ąją vietą. Mūsų komandos narys Robertas Kunigiškis taip pat užėmė ir 3-ąją vietą asmeninėje įskaitoje. Prizinių vietų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir vertingais prizais. Kaip pažymėjo organizatoriai, mūsų dėka varžybos tapo tarptautinės. Padėkojo už atvykimą ir pakvietė kitais metais taip pat dalyvauti varžybose.

 

LPVA Lazdijų filialo informacija