į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Tradicinės šaudymo varžybos Vilniuje

Šiais metais į varžybas Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos tire susirinko rekordinis dalyvių skaičius – net 91 šaulys. Jie rungtyniavo net keliose grupėse: dirbančiųjų policijos sistemoje, išėjusių į atsargą ir bendroje moterų senjorių grupėje. Tai buvo ir puiki galimybė sutikti seniai matytus kolegas, pasidalinti įspūdžiais.

Varžybas atidarė ir dalyvius pasveikino PD prie LR VRM Žmogiškųjų išteklių valdybos viršininkas Martynas Austys ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

Dalyviams, suskirstytiems į dvi grupes, teko atlikti po du pratimus – šaudyti laikant ginklą kaire, dešine ir abiem rankomis. Kiekvienam šauliui reikėjo išauti po 20 šūvių iš 15 ir 25 metrų atstumo.

Suskaičiavus visus rezultatus buvo paskelbti nugalėtojai.

Dirbančių senjorų grupėje daugiausiai taškų (186) surinko Lietuvos policijos mokyklos atstovas Žilvinas Stankevičius. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus apskr. VPK atstovas Igoris Bondorovas. Trečioji vieta atiteko LPVA Kauno filialo šauliui Genadijui Ivanovui.

Didžiausia konkurencija vyko tarp išėjusių į atsargą senjorų. Čia rungtyniavo net 63 šauliai. Nugalėtoju tapo vilnietis Mindaugas Vaškevičius, jo sąskaitoje – net 192 taškai. Antroji vieta atiteko alytiškiui Robertui Kunigiškiui, trečioji – šiauliečiui Dariui Siručiui.

Moterų grupėje puikų rezultatą pademonstravo (185 tšk.) kaunietė Natalija Ivanova, aplenkusi Panevėžio atstovę Danguolę Žiaugrienę ir rokiškėnę Violetą Pavarotnikienę.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais šių metų policijos sporto renginių medaliais, diplomais, taurėmis ir prizais, kuriuos skyrė varžybų organizatoriai Policijos departamentas prie LR VRM ir LPVA.

 

Nuotraukų galerija

 

Policijos departamento prie VRM informacija