į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Vilniuje vyko tradicinės šaudymo varžybos

2016-04-07

 

Policijos deparetamento prie VRM šaudykloje, vyko tradicinės veteranų šaudymo varžybos. Šis Policijos departamento ir Lietuvos policijos Veteranų asociacijos (LPVA )organizuojamas renginys visuomet pritraukia gausų būrį VRM pensininkų-veteranų. Šiemet, taip pat susirinko gausus būrys šaulių išmėginti savo akių ir rankų miklumą, pasigalinėti su savo kolegomis iš visos Lietuvos. Susirinkusiuosius pasveikino ir palinkėjo taiklių šuvių Policijos departamento prie VRM generalinio komisaro pavaduotojas Donatas Malaškevičius bei Lietuvos policijos veteranų asociacijos Valdybos narys,Vilniaus filialo pirmininkas Vytautas Jonikas. 

Varžybose dalyvavo Lietuvos policijos įstaigų pareigūnai ir darbuotojai gimę iki 1966 metų, bei vidaus reikalų sistemos pensininkai-veteranai ir moterys.

Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes:

- dirbantys policijos sistemoje pareigūnai ir darbuotojai (vyrai);

- vidaus tarnybos sistemos pensininkai-veteranai (vyrai);

- moterys (bendra grupė).

Turnyre dalyvavo 47 vidaus reikalų sistemos pensininkai-veteranai ir 22 šiuo metu dirbantys pareigūnai.Moterų grupėje buvo tik keturios moterys.

Veteranų rungtyse taikliausi buvo LPVA Alytaus Filialo atstovai, kurie užėmė pirmas dvi prizines vietas, tai Edmantas Svirinavičius (1 - oji vieta) ir Robertas Kunigiškis (2 - oji vieta). Prizinė 3 -ioji vieta, atiteko Šiaulių atstovui Rolandui Venckui. 

Bendroje įskaitoje tarp moterų, geriausiai pasirodė Natalija Ivanova iš Kauno, antra liko Irina Dubinienė iš Vilniaus, Žibutei Čepulienei iš Utenos atiteko trečioji vieta, o ketvirtoji-Faustina Čekavičienė iš Kauno.

Dirbančiųjų pareigūnų kvalifikacijoje geriausias buvo Vilniaus policijos atstovas Marijanas Bogdziunas užėmęs pirmają vietą, antrą vietą iškovojo Lietuvos policijos mokyklos atstovas Genadijus Ivanovas, o trečioji vieta atiteko Utenos atstovui Sigitui Graužiniui.

Pasibaigus šaudymo varžyboms nugalėtojai buvo apdovanoti įsteigtais Policijos departamento ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos prizais ir dovanomis.

 

Rezultatus galite matyti čia:

Dirbantys policijos sistemoje pareigūnai ir darbuotojai 

Vidaus tarnybos sistemos pensininkai-veteranai

 

LPVA valdybos informacija