į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

 
 
Lietuvos Respublikos Seimas pritarė daliniam nusavintų pensijų kompensavimui

Lietuvos Respublikos Seimas 2019 m. gruodžio 18 d. posėdyje pritarė Lietuvos Respublikos valstybinių socialinio draudimo našlių ir našlaičių, maitintojo netekimo, ištarnauto laiko, valstybinių pensijų, kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, rentų, kompensacinių išmokų, šalpos, slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų dalinio kompensavimo įstatymui.

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo metinis ataskaitinis susirinkimas

2019-12-18 vakarėjant į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato salę susirinko Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Vilniaus filialo nariai aptarti 2019 metais nuveiktus darbus. Nors daugelis dėl įvairių priežasčių ir negalėjo dalyvauti, salė buvo pilnutėlė. Į ataskaitinį susirinkimą atvyko ir LPVA Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, ekspirmininkas Kęstutis Tubis bei buvęs pirmasis asociacijos pirmininkas Stasys Bunokas. Susirinkusieji pirmininkus pagerbė audringais plojimais.

plačiau
 
MAGIŠKĄ PENKTADIENĮ - ŠVENTINIS SUSIRINKIMAS

Gruodžio 13 dieną - dar vadinamą magišku penktadieniu ir nepabūgę pilnaties šešėlio LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai susirinko į šventinį – ataskaitinį susirinkimą - 2019 metai. Pirmiausia, kaip ir pridera, buvo pasveikinti jubiliatai Dalytė R., Vincas Ž., Jonas K.

 

plačiau
 
Vizija dėl policijos ateities. Policijos generalinio komisaro kreipimasis į policijos bendruomenę

Mieli kolegos,

džiaugiuosi pagaliau turėdamas galimybę kreiptis į kiekvieną iš jūsų ir pateikti savo trumpą viziją, kaip aš įsivaizduoju tolimesnį šalies policijos vystymąsi.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>