į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Šv. Mišios už Lietuvos policijos veteranus

Gerbiami kolegos veteranai, 

primename, kad šį sekmadienį (sausio 26 d.) 12 val. bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos policiją, o taip pat ir už policijos veteranus. Maloniai kviečiame visus buvusius kolegas atvykti į Šv. Mišias, pasimelsti, pabūti kartu su savo bendražygiais ir pabendrauti. Nepamirškite atsivesti ir šeimos narių, kaimynų, pažįstamų.
Tad kviečiame visus sekmadieniais 12 val. ateiti į Šv. Mišias Švento Ignoto bažnyčioje (Švento Ignoto g. 6, Vilnius). Ne tik bendrai maldai, bet ir jaukiam pabuvimui drauge.
Iki susitikimo

 

 

 
 
ĮKURTAS VARĖNOS RAJONO POLICIJOS VETERANŲ FILIALAS

Lietuvos policijos veteranų asociacija plečia savo veiklą.
2013 metų gruodžio 4-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato (toliau - Varėnos r. PK) salėje įvyko Varėnos rajono policijos veteranų susitikimas

plačiau
 
Susitikimas su Druskininkų policijos veteranais

Sausio mėn. 18 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas K. Tubis ir valdybos nariai S.Bunokas bei V. Grigaravičius susitiko su Druskininkų policijos veteranais. 

plačiau
 
Alytuje įsteigtas Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialas

Sausio 18 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) posėdžių salėje vyko policijos veteranų susitikimas. Jame dalyvavo Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – Asociacija) valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis, valdybos nariai Vytautas Grigaravičius, Stasys Bunokas, Alytaus aps. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas ir apie 30 Alytaus miesto ir rajono policijos veteranų.

plačiau
 
Sekmadienį – Šv. Mišios už policijos veteranus

Praėjęs sekmadienis Vilniuje, kaip ir visoje šalyje, buvo šaltas, labai šaltas. Bet vidurdienį į KAM (Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija) priklausančią Šventojo Ignoto bažnyčią susirinko apie pusšimtį policijos bendruomenės narių – pareigūnų, darbuotojų, buvusių kolegų, rėmėjų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  87   88   89   90   91   92   93   sekantis  >>