į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

Gerbiami Broliai ir Sesės Šauliai, mūsų Bendražygiai ir Bendraminčiai, Sveikiname Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga!!!

 

Kviečiame prisiminti tas kupinas vilties ir ryžto dienas, pasisemti jose tvirtybės ir tikėjimo Lietuvos ateitimi. Tegul kasdieniniai mūsų darbai prisipildo prasme ir tampa ne vien pilietine pareiga, o ir sąmoningu įnašu Lietuvos Respublikos valstybingumo stiprinimu!

 

Su šauliška pagarba
Stasys IGNATAVIČIUS
LŠS V. Putvinskio-Pūtvio klubo prezidentas,

Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius

 
 

 
 

 
 
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Sveiki Veteranai ir prijaučiantys jiems

 

Kviečiame Jus, kartu su Policijos departamento, šalies teritorinių policijos įstaigų darbuotojais 2021 m. kovo 10 d.-trečiadienį-9 val. dalyvauti nuotoliniame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime per uždarą FB grupę ir Teams platformą.

plačiau
 
Lietuvos Respublikos Seimui pateiktas Valstybinių socialinio draudimo valstybinių pensijų išlaidų tikslinių kompensacijų dalinio kompensavimo įstatymo projektas

Lietuvos Respublikos Seimui pateiktas Valstybinių socialinio draudimo našlių ir našlaičių, maitintojo netekimo, ištarnauto laiko, valstybinių pensijų, kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, rentų, kompensacinių išmokų, šalpos, slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų dalinio kompensavimo įstatymo Nr. XIII-2719 pakeitimo įstatymo projektas (nauja redakcija).

 

Šio įstatymo paskirtis – nustatyti socialinių išmokų, kurios buvo sumažintos pagal Lietuvos Respublikos socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinąjį įstatymą Nr. XI-537, priimtą 2009 m. gruodžio 9 d. (toliau – Laikinasis įstatymas), kompensavimą, nustatyti, kurie asmenys pagal šį įstatymą turi teisę gauti kompensuojamąją sumą, nurodytą šio įstatymo 2 straipsnio 1 dalyje (toliau – kompensuojamoji suma), ir nustatyti šios kompensuojamosios sumos skyrimo ir mokėjimo tvarką.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  50  60  70  80  90  sekantis  >>